Wynajem czekoladowej fontanny

Wynajem czekoladowej fontanny

Wraz ze zbliżającym się terminem ślubu warto pomyśleć nad zainwestowaniem swoich środków majątkowych w interesujące atrakcje weselne. Aktualnie na modnych weselach można spotkać nie tylko i wyłącznie dobrą muzykę, ale również wiele dodatkowych atrakcji. Do najpopularniejszych należą atrakcję związane z wynajęciem fotobudki albo jedzeniowe.

Może zainwestować własne środko finansowe w specjalne stoisko do przyrządzania tatara mięsnego i rybnego albo w sushi mastera. Dla łasuchów urządzających eleganckie przyjęcie doskonałą atrakcją będzie czekoladowa fontanna. Wbrew pozorom wynajęcie takiej atrakcji nie jest wcale niesamowicie kosztowną inwestycją. Uwzględniając obowiązujący cennik wszystkich usług dotyczących wesela będziecie na pewno zaskoczeni, jak niedużo trzeba zapłacić za posiadanie przepięknej fontanny czekoladowej na waszym przyjęciu weselnym.
Fontanna czekoladowa jest dostarczana do klienta wraz z owocami albo bez nich. W sytuacji wynajęcia fontanny czekoladowej wraz z owocami musicie się liczyć ze znacznie wyższym kosztem całej inwestycji. Za zakupienie, obranie, pokrojenie i eleganckie ułożenie owoców na talerzach firmy zajmujące się wypożyczaniem czekoladowych fontann karzą sobie dosyć słono płacić. Warto zatem najpierw porozmawiać z właścicielem sali weselnej lub wynajętą firmą cateringową na temat przygotowania pokrojonych elegancko owoców do fontanny czekoladowej. Specjaliści przygotowujący wasze weselne przyjęcie na pewno zaoferują za tą usługę znacznie niższą cenę, niż wypożyczalnia czekoladowych fontann. W samą czekoladową fontannę na pewno warto zainwestować własne pieniądze. Jest to niesłychanie efektowna atrakcja weselna, która na pewno przypadnie do gustu dla wszystkich waszych weselnych gości. W końcu kto z nas nie miałby ochoty na zjedzenie przepysznych, świeżych owoców zamoczonych w słodkiej czekoladzie. Czekoladowa fontanna Kraków posiada niestety jeden minus. Bardzo ciężko jest odgonić od niej najmłodszych gości weselnych, którzy nagle staną się największymi wielbicielami świeżych owoców na świecie. Rodzice niedużych gości weselnych na pewno będą pod ogromnym wrażeniem, ile owoców umieją zjeść ich marudne pociechy, jeśli jedynie zostaną one oblane słodką czekoladą.
Zobacz więcej: fontanna czekoladowa.