Wyjątkowe kalendarze książkowe

Z kim kojarzy się nam papierowy, książkowy terminarz? Z poważnym biznesmenem, prawnikiem. Jednak niedawno kalendarze książkowe zyskują na popularności. Pomimo, że prawie że każdego dnia powstają dziesiątki aplikacji na telefony komórkowe, mające za zadanie ułatwić życie ich użytkownikom, w pewnych przypadkach łatwiej i szybciej jest zapisać dany termin lub zrobić notatkę na kartce papieru.

Jednakże kartki mają to do siebie, że się gubią zazwyczaj wtedy, gdy są najbardziej potrzebne, warto zainwestować albo wykorzystać otrzymany terminarz książkowy.
Terminarze książkowe dla kreatywnych.
Coraz modniejsze stają się plannery bez dat, z miejscami na wpisanie elementów planu, notatek czy spostrzeżeń. Takie plannery posiadają przestrzeń do jej kreatywnego zastosowania przez użytkownika, pozwalając równocześnie zaimplementować go do indywidualnych potrzeb. Inne kalendarze terminarze zawierają strony z grafiką do kolorowania oraz naklejki do zastosowania według potrzeb. Zatem oprócz możliwością zaplanowania dają sposobność zrelaksowania się i skupienia na pokolorowaniu niedużych obiektów. Dzięki temu terminarz zyskuje wspaniały charakter.
Terminarze reklamowe dla firm.
Terminarze reklamowe dla firm mogą być gustownym i praktycznym prezentem dla kontrahentów lub ewentualnych klientów. Wręczone z okazji święta, rocznicy działalności albo przy okazji spotkania biznesowego, będzie stanowić praktyczną pamiątkę. Logo umiejscowione na okładce utrwala świadomość marki i przypomina o sposobności współpracy bądź złożenia zamówienia. Oprawione w ekoskórę lub – w wersji premium – w skórę naturalną będą stanowiły prestiżowy dodatek biznesowy dla obdarowanego. Przeciwnie niż w sytuacji alkoholu, nie ma obawy, że terminarz będzie nietrafionym prezentem. Kalendarze z nadrukiem mogą być personalizowane, zawierać inspirujące cytaty, przypomnienia o poważnych dla przedsiębiorców terminach, komplety samoprzylepnych karteczek, dołączony długopis czy zapięcie na magnes.
Możliwości wyboru projektu jest faktycznie na prawdę dużo i wszystko uzależniony jest od kreatywności zamawiającego oraz od wielkości inwestycji. Natomiast niezależnie od formy, będzie to zawsze miły i użyteczny upominek, przypominający o firmie, której logo znajdzie się na jego okładce.

Polecana strona: terminarze reklamowe dla firm