Halloween – wszystko co musisz wiedzieć!

Halloween staje się coraz popularniejsze w naszym kraju, dlatego coraz to więcej osób chce podążać za trendami i zaczyna się interesować tym świętem. Kiedy jest Halloween? Dzień ten przypada na 31 października każdego roku, globalnie. W dzisiejszym artykule przedstawimy zamiar na niezapomnianą imprezę Halloweenową dla dzieci!
Halloween dla dzieci – urządź swojemu maluchowi najlepszą imprezę wszech czasów!
Makeup na Halloween -wcale nie musi być on wyróżniający się, zbyt widoczny, wszystko zależeć będzie od kostiumu.

Jeżeli dziecko przebierze się za kota wystarczy dorysować na twarzy czarnym eyelinerem wąsy oraz nosek, o ile natomiast postanowi w tym roku być zombie – wtedy praca będzie odrobinę cięższa.

Przebrania na Halloween -przebranie na Halloween wcale nie musi być przerażające, niektórzy przebierają się nawet za aniołki, czy rośliny. Wszystko uzależniony jest od wyobraźni osoby, której misją jest wymyślić swój ponadczasowy strój na Halloween. Kostiumy na Halloween, które widujemy co roku to na przykład: Zombie, kotek, diabełek, pirat, Darth Vader. Są to tradycyjne stroje, jednak właściwie każdy może je podrasować tak, aby się wyróżniały. Przebierając się na Halloween kieruj się tymi postaciami z filmów, bajek, seriali, które uwielbiasz. Może przebierzesz się dosłownie za swój autorytet, jak naukowiec, czy sławny tancerz?

Dynia na Halloween -za granicą drążenie różnych min w dyniach to już tradycja, która zaczyna docierać do naszego kraju. Coraz częściej spotykamy się z tym, iż przed domem w okresie święta stoją różnie udekorowane dynie.
Ozdoby na Halloween -jak ze wszystkim w trakcie tego święta, Twoja wyobraźnia nie może posiadać żadnych granic. Najlepszymi ozdobami na Halloween będą nie tylko tradycyjne dynie, ale także kubki w kształcie czaszek, talerze z kości, wiszące pajęczyny z ogromnymi owadami, ściekająca po ścianach krew. Halloween jest w pewnych sytuacjach nieograniczonych pomysłów i wszystko będzie tutaj pasować!

Zabawy na Halloween -najlepszymi zabawami na Halloween dla dzieciaków będą takie, które nie pozwolą im się nudzić i pobudzą ich wyobraźnię, ale również sensorykę. Będzie to np zwariowany pokaz mody, łowienie jabłek z wody bez użycia rąk, opowiadanie sobie nawzajem strasznych opowieści, czy owijanie partnera papierem toaletowym, kreując ponadto mumię!
Sprawdź: kostium na Halloween.